• Lesrooster 2020-2021

  • LET OP! Door de maatregelen rondom het Corona virus is ons reguliere rooster te komen vervallen.

    Je vind ons aangepaste ZOOM en BUITEN rooster op de Homepagina. 

     

    Hieronder vind je het lesrooster voor seizoen 2020-2021. Er kunnen gedurende het jaar wijzigingen worden aangebracht aan het rooster als dat nodig blijkt te zijn. 

    Op maandag t/m zaterdag zijn er lessen op Sportcentrum Rijkerswoerd aan de Pas 44. 

    Op vrijdagmiddag zijn er lessen in MFC de Spil aan de Lupinestraat 12.

    LET OP: de groepen/klassen bij de lessen zijn een indicatie qua leeftijd. 

    Gratis Proefles? Klik hier!

  • Maandag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    17:45-19:00Modern 4klas 4-6Melissa
    19:00-20:15Modern 518+Melissa
    20:15-21:15Klassiek volwassenen beginners 18+Melissa
  • Dinsdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    16:30-18:00Selectie 1op uitnodiging (8-11 jaar)Melissa
    18:00-19:15Modern 3klas 2/3Melissa
    19:15-20:15Klassiek volwassenen18+ intermediateMelissa
    20:15-21:15Dansconditie18+Melissa
  • Woensdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    14:00-14:45Kleuterballetbij voldoende inschrijvingDaniëlle
    14:45-15:45Kleuter/Kinderballetgroep 2-4Daniëlle
    15:45-16:45Klassiek 1groep 4/5/6Daniëlle
    16:45-17:45Klassiek 2groep 7-klas 1Daniëlle
    17:45-19:00Klassiek 3/4klas 2-6Melissa
    19:00-19:30Spitzen 1vanaf 13 jaarMelissa
    19:30-20:00Spitzen 218+ gevorderdMelissa
    20:00-21:30Klassiek 518+gevorderdMelissa
  • Donderdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    15:45-16:45Modern/Street/Jazzgroep 4-6Daniëlle
    16:45-17:45Modern 1groep 6-8Daniëlle
    17:45-18:45Modern 2groep 8-klas 1-2Daniëlle
    18:45-20:15Selectie 2op uitnodiging (12-14 jaar)Daniëlle
    20:15-21:15Jazz 518+Daniëlle
  • Vrijdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    16:00-17:00Street/Hip Hopbij voldoende inschrijvingenDjenné
    17:00-18:00Street/Hip Hop 1/2groep 5-8/klas 1Djenné
    18:00-19:00Street/Hip Hop 3/4klas 2-6Djenné
    19:00-20:30Selectie 3op uitnodiging 14+Djenné
  • Zaterdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    10:15-11:00Kleuterballetgroep 1-2Merel
    11:00-12:00Kinderballetgroep 3-4Merel
  • Er kunnen gedurende het jaar wijzigingen worden aangebracht aan het rooster als dat nodig blijkt te zijn. 

  • MFC de Spil aan Lupinestraat 12

  • Vrijdag de Spil

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    14:45-15:30Kleuterballetgroep1-2Melissa
    15:30-16:30Kinderballetgroep 3-4Melissa