Nieuwsbrief oktober 2018

Lieve leden,

Het is al weer oktober, de herfst is weer begonnen. In de danszaal wordt keihard gewerkt aan de speciale selectie voorstelling STREETVIEW. Komen jullie ook kijken naar het resultaat van al het harde werk van de selectie groepen? Ook leuk om alvast in de goede sfeer te komen, want in juni 2019 staan we weer met zijn alle op het podium!

Dansante groeten,

Melissa

Ps. Vragen over lessen/kleding/betalingen kunnen het beste via de mail kunnen worden verstuurd aan info@de-balletschool.nl. Vanaf januari 2018 wordt Whatsapp op ons telefoonnummer (06-10920783) NIET meer gebruikt, SMS-berichten komen wel aan.

Vriendenweek 2018
Dansen is leuker met vrienden en vriendinnen! Van maandag 29 oktober t/m zaterdag 3 november kun je je beste vriend of vriendin meenemen naar de dansles! Dus, ken jij nog een vriend of vriendin die dansen leuk zou vinden? Vraag of ze zin hebben om een keer mee te doen!

Kijklessen 2018
Ook dit jaar zijn er weer kijklessen! Van maandag 26 november t/m zaterdag 1 december nodigen wij weer alle ouders, broertjes, zusjes, opa’s, oma’s, tantes, ooms, neefjes, nichtjes en wie nog meer wil komen kijken naar wat wij allemaal doen in een dansles!

De lessen kunnen in deze week iets korter zijn dan normaal, zodat iedereen rustig de danszaal kan verlaten en/of binnenkomen. Let op!

STREETVIEW
De kaartverkoop is van start! Kom ook kijken naar de speciale selectie voorstelling van de Balletschool en laat je verrassen door het talent wat onze school te bieden heeft. De voorstelling is ook heel geschikt voor onze jongere leden om te komen kijken. De voorstelling duurt ongeveer 45 minuten en wie weet dansen ze later zelf in een van de selectie groepen!

Op zondag 25 november zijn er twee voorstellingen waar we jullie graag voor uitnodigen om te komen kijken

Een voorstelling over mensen.
Mensen op straat.
Wat doen al die mensen? Waar gaan ze naar toe?
Wij weten één ding, ze doen dat al lopend, rennend, springend en draaiend.
Kortom, een kijkje naar de wereld zoals wij die zien; altijd in beweging.

Voorstelling 1: 14:30
Voorstelling 2: 16:30

Kaartverkoop €10 per stuk, via de website van Theater de Leeuw

Grote voorstelling 2019
Hebben jullie 1 en 2 juni al geblokt in de agenda? Dit is ons grote voorstellingsweekend!

Maak je gebruik van de GelrePas?
Heb je de eigen bijdrage al naar ons overgemaakt, zorg je ervoor dat het bedrag vóór eind oktober op ons rekening nummer staat? Als ik hem nog niet gekregen heb ontvang ik ook een kopie of scan van de pas voor 2018.

Onze kleedkamer
Soms is het erg druk op het sportcentrum. Graag willen we jullie allemaal vragen om samen ervoor te zorgen dat onze kleedkamer een veilige ruimte is en blijft voor onze dansers.

 

Agenda

15-10-2018 t/m 21-10-2018 Herfstvakantie
29-10-2018 t/m 03-11-2018 Vriendenweek
24 & 25 november 2018 Selectie voorstellingen
26-11-2018 t/m 01-12-2018 Kijklessen
5 december Sinterklaas
1 & 2 juni 2019 Grote eindvoorstelling

 


Geplaatst

in

door

Tags: