• Lesrooster 2018-2019

  • Hieronder vind je het lesrooster voor seizoen 2018-2019. Het huidige seizoen loop in de komende weken af met als laatste lesdag zaterdag 30 juni. Voor informatie over het huidige lesrooster kun je contact opnemen via de mail. 

  • Maandag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    16:45-17:45Modern/jazzgroep 4/5Melissa
    17:45-19:00Modern 4klas 4-6Melissa
    19:00-20:15Modern 518+Melissa
    20:15-21:15Streetdance 518+Melissa
  • Dinsdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    16:30-18:00Selectie 1op uitnodiging (9-11 jaar)Melissa
    18:00-19:15Modern 3 klas 2/3Melissa
    19:15-20:15Klassiek volwassenen18+ intermediateMelissa
    20:15-21:15Dansconditie18+Melissa
  • Woensdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    13:15-14:00Kleuterballetgroep 1-2Daniëlle
    14:00-15:00Kinderballetgroep 3-4Daniëlle
    15:00-16:00Klassiek 1groep 4/5/6Daniëlle
    16:00-17:00Klassiek 2groep 7-klas 1Daniëlle
    17:00-18:00Klassiek 3klas 2/3Melissa
    18:00-18:30Spitzen 1vanaf 13 jaarMelissa
    18:30-19:30Klassiek 4klas 3-6Melissa
    19:30-20:00Spitzen 218+ gevorderdMelissa
    20:00-21:30Klassiek 518+gevorderdMelissa
  • Donderdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    15:45-16:45Modern jazz 1groep 5Daniëlle
    16:45-17:45Modern 1groep 5-6Daniëlle
    17:45-18:45Modern 2groep 7-klas 1Daniëlle
    18:45-20:15Selectie 2op uitnodiging (12-14 jaar)Daniëlle
    20:15-21:15jazz 518+Daniëlle
  • Vrijdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    14:00-14:45Kleuterballetgroep 1-2Daniëlle
    14:45-15:45Kinderballetgroep 3-4Daniëlle
    15:45-16:45Klassiek 1 groep 4-5 Daniëlle
    16:45-17:45Streetdance 1groep 4-6Yuliya
    17:45-18:45Streetdance 2groep 6-8Yuliya
    18:45-19:45Streetdance 3klas 1-4Yuliya
    19:45-21:15Selectie 3op uitnodiging (14+)Yuliya
  • Er kunnen gedurende het jaar wijzigingen worden aangebracht aan het rooster als dat nodig blijkt te zijn. 

  • Zaterdag

    TijdLesBijzonderhedenDocent
    09:30-10:15klassiek/modern techniek instapcursus 7 lessen18+ (bij voldoende aanmeldingen)Melissa
    10:15-11:00Kleuterballetgroep 1-2Melissa
    11:00-12:00Kinderballetgroep 3-4Melissa