Lieve leden,
De vakantie is weer voorbij! Het laatste blok voor de zomervakantie is gestart. Er staat nog een heleboel op de agenda, nog genoeg om naar uit te kijken!
Selectie voorstelling 2023
Ons eerste optreden op de agenda, de selectievoorstelling WRAPPED! De voorstelling krijgt wat meer vaste vorm en de selectie groepen gaan extra repeteren op zaterdag 20 mei, 3 en 10 juni zodat alles perfect in elkaar past.
Wat: Selectie voorstelling WRAPPED
Waar: Theater de Kik – Dorpsstraat 39, 6661 EG Elst (Gelderland)
Wanneer: zondag 11 juni
De kaartverkoop gaat verlopen via Theater de Kik en gaat binnenkort van start!
Speciaal voor deze voorstelling hebben we een limited editie tote bag! Je kunt deze bestelling tot 28 mei voor €15 via info@de-balletschool.nl of geef het door aan Melissa.
Je kunt kiezen uit: (1) Groen, (2) Geel, (3) Oranje, (4) Roze of (5) Zwart. Het witte vlakje is voor je naam, handig! Er liggen voorbeeldtassen in de zaal zodat je de kleuren ook in het echt kunt zien.
Klassiek optreden bij GOOG
Openluchttheater Ede
Klassiek 4 en 5 zijn aan het repeteren voor hun optreden bij het Gelders Opera- en Operette Gezelschap (GOOG). We gaan drie stukken voorzien van dans! Kom je ook kijken?
Wat: Opera- gala met dans en toneel
Waar: Openluchttheater Ede – Van Pabstlaan 1, 6711 JW EDE
Wanneer: zaterdag 17 juni om 20:30
Meer informatie en kaarverkoop: https://openluchttheaterede.nl/programma/groots-meeslepend/gelders-opera-en-operette-gezelschap-goog-mmv-balletschool-arnhem
Optreden AMZAF
Misschien heb je het al gezien op onze sociale media. Een aantal van onze groepen gaat dansen op het YOUNG TOPTALENT FESTIVAL AMZAF. Modern 4, klassiek 3 en 4 zijn aan de slag om een geheel nieuw stuk in elkaar te zetten. Het festvival
Wat: Optreden AMZAF
Waar: Bio Vakantieoord – Wekeromseweg 8, 6816 VS Arnhem
Wanneer: zaterdag 1 juli van 19:00 tot 00:00
Meer informatie en kaartverkoop: https://amzaf.nl/
Overzicht vrije dagen
tot de zomervakantie
- Op donderdag 18 mei is het Hemelvaartsdag en zijn er geen lessen.
- Maandag 29 mei is het 2e Pinksterdag en zijn er geen lessen.
- Maandag 10 juli start de zomervakantie
Hartelijke groeten,
Melissa, Daniëlle, Merel en Myrthe
AGENDA
Hemelvaartsdag | 18 mei |
2e Pinksterdag | Maandag 29 mei |
Selectie voorstelling | Zondag 11 juni |
Optreden GOOG in Ede | Zaterdag 17 juni |
Optreden AMZAF | Zaterdag 1 juli |
Start zomervakantie | 10 juli |
Email: info@de-balletschool.nl
telefoon en whatsapp: 06 – 10 92 07 83