Nieuwsbrief Maart 2021

Lieve leden,

We gaan naar buiten! Vanaf maandag 22 maart gaan we weer buiten dansen op het terrein van Sportcentrum Rijkerswoerd. We hebben deze keer een andere plek. We gaan op een van de nieuwe bestrate pleintjes aan de linkerkant van het centrum dansen. Laat je ons weten als je mee komt dansen buiten?

Wat moet je weten:

– Zorg dat je genoeg kleding aan hebt of meeneemt, het weer is wisselend. Een vestje is altijd aan te raden! Er is géén kleedkamer.

– Draag sportschoenen, géén balletschoenen.

– Ga thuis naar de WC.

– Net als de vorige keer kunnen ouders niet mee het terrein op. Je kunt je dochter afzetten bij het hekje links van de hoofdingang, hierdoor komen ze ook weer naar buiten.

Vanaf maandag 22 maart – het buitendansrooster

Voor onze leerlingen tot 26 wordt het buitendansrooster als volgt:

Dag en tijdLesDocent
Ma 17:45Modern 3/4/5 (t/m 26 jaar)Melissa
Di 16:30Selectie 1 +Melissa
Woe 16:15Kinderballet en Klassiek 1Daniëlle
Woe 17:15Klassiek 2Daniëlle
Woe 18:15Klassiek 3/4 en Intermediate (t/m 26 jaar)Melissa
Do 16:15Modern/jazz, Modern 1Daniëlle
Do 17:15Modern 2 en Selectie 2Daniëlle
Do 18:15Selectie 2 +Daniëlle
Vr 15:45Kleuter/KinderballetMerel
Vr 16:30Street/Urban 1&2Myrthe
Vr 17:30Street/Urban 3&4Myrthe
Vr 18:30Selectie 3 +Myrthe
Zat 10:15KleuterballetMerel
Zat 11:00KinderballetMerel

Let op1. De buitenlessen gaan door bij goed weer. Regent het? Dan wordt de les vervangen door een ZOOM les op dezelfde tijd als de buiten les. De links naar alle ZOOM lessen blijven hetzelfde, dus ook als een buiten les naar ZOOM wordt verplaatst. Deze kun je vinden in de nieuwsbrief van februari of vraag ze op via info@de-balletschool.nl

Let op 2. Modern 3/4/5 en Klassiek 3/4 en intermediate gaan bij regen door op de dagen en tijden van het nieuwe ZOOM rooster (zie hieronder).

Let op 3. De selectie groepen gaan weer van start!

Even voorstellen

In het buitendansrooster staat een nieuwe naam: Myrthe. Zij gaat de street/urban en selectie 3 lessen van Melissa overnemen op de vrijdag. Myrthe is 4e jaar student aan de ArtEZ Dansacademie op de opleiding Docent Dans. Ze komt in de ZOOM les van 19 maart al even kennis maken met de leerlingen van de vrijdag die ZOOM les volgen.

ZOOM rooster voor 27+

Helaas mogen we nog niet met iedereen naar buiten. Voor onze leerlingen van 27 jaar en ouder blijven we ZOOM lessen aanbieden. Let op! Hier en daar zijn de tijden wat aangepast zodat docenten tijd hebben om van het Sportcentrum terug naar huis te reizen.

Het nieuwe ZOOM rooster voor onze leerlingen van 27 en ouder wordt als volgt:

Dag en tijdLesDocent
Ma 19:15Modern 3/4/5Melissa
Ma 20:15Klassiek beginnersMelissa
Di 19:00Klassiek 3/4 en IntermediateMelissa
Di 20:00DansconditieMelissa
Woe 20:00Klassiek 5Melissa
Do 20:00Jazz 5Daniëlle

Tot buiten of tot ZOOMs, we blijven heel graag met jullie dansen!

Hartelijke groeten,

Melissa, Daniëlle, Merel en Myrthe


Geplaatst

in

door

Tags: