Nieuwsbrief December 2018

Nieuwsbrief december 2018

Lieve leden,

We gaan richting het einde van 2018, tijd om terug te blikken op mijn eerste jaar als hoofd van de Balletschool. Ik zal eerlijk zijn, het was lang niet altijd makkelijk, maar door jullie geduld, hulp en meedenken hebben we alles weer op de rit. De ledenadministratie, automatische incasso’s, boekhouding, huurcontracten en vergaderingen, het hoort er nu allemaal bij! Daarnaast heeft de Balletschool vanaf dit jaar een dependance in MFC de Malburcht in de wijk Malburgen geopend. Hier geven we kleuter- en kinderballetlessen.

Onze eerste presentatie in Theater de Leeuw was last minute en we hadden nooit verwacht dat iedereen zo veel publiek mee zou nemen. Ik was er van overdonderd en vond het jammer dat niet iedereen naar de presentatie kon komen kijken. Dit nemen we mee bij volgende presentaties/voorstellingen. Theater de Leeuw beviel ons heel goed, zelfs zo goed dat we er dit jaar ook onze eerste selectievoorstelling hebben gepresenteerd. De selectiegroepen hebben in 11 korte weken een prachtig stuk neergezet van 45 minutren, een heel avontuur en zeker voor herhaling vatbaar!

En dan is het nu tijd voor de laatste lesweken van 2018 vol met kerstlessen, dobbelspellen, barre en borrels. Ik kijk ontzettend uit naar 2019 en alles wat het mij en ons, de Balletschool, gaat brengen.

Namens het team van de Balletschool wens ik jullie allemaal alvast hele fijne feestdagen en wij zien jullie graag in januari weer terug!

Dansante groeten,
Melissa

Ps. Vragen over lessen/kleding/betalingen kunnen het beste via de mail kunnen worden verstuurd aan info@de-balletschool.nl. Vanaf januari 2018 wordt Whatsapp op ons telefoonnummer (06-10920783) NIET meer gebruikt, SMS-berichten komen wel aan.

STREETVIEW

Onze eerste voostelling met de selectiegroepen was een feest! Een viering van het talent binnen onze school en hoe fijn is het om daar nog even aan terug te denken. We hebben fotograaf Jos Beijer gevraagd om foto’s te maken tijdens de generale repetitie en de eerste voorstelling. De tweede voorstelling is vast gelegd door het team van Theater de Leeuw.

Je kunt de foto’s en video bestellen voor €12 door een mail te sturen en het gepaste bedrag bij de docenten in te leveren in een envelop met naam.

En het thema is…

Dit jaar komt het thema van leerlingen Julia van Alphen en Sara Schröder. Zij hadden hét idee voor de voorstelling en na een gezellige brainstormavond mag het nu bekend worden gemaakt.

1 en 2 juni 2019 danst de Balletschool… SHREK

In deze animatie film gaat de Ogre Shrek samen met een pratende ezel op weg om een prinses te redden uit een kasteel bewaakt door een draak. Dit allemaal omdat een heleboel sprookjes figuren midden in het moeras waar Shrek woont zijn gedumpt door de boosaardige Heer Farquaad.

Je kunt deze film bekijken op Netflix 😉

Vanaf januari gaan we aan met de groepen beginnen met repeteren. Wil je ons helpen met het (ver)maken de kostuums of decor? Laat het ons weten via de mail!

Kerstvakantie

Het lijkt nu nog zo ver weg, de kerstvakantie. Bij ons start de kerstvakantie in principe op dinsdag 18 december en loopt tot zondag 6 januari 2019.

Nu is de laatste week voor de schoolvakantie een beetje een inhaal week geworden, dus zijn er een aantal uitzonderingen:

  • Op woensdag 19 december worden twee lessen ingehaald bij Melissa van 19:30-21:30
  • Op donderdag 20 december gaan de lessen van Daniëlle wel gewoon door
  • Op vrijdag worden er twee lessen van Daniëlle ingehaald in Rijkerswoerd van 14:45-16:45.

Ingewikkeld? Een beetje, sorry daarvoor! Twijfel je? Vraag het ons na de les of via de mail.

BTW in 2019

De overheid heeft besloten dat het lage BTW tarief van 6% wordt verhoogt naar 9% vanaf 1 januari 2019. Onze dansconditieles op dinsdag van 20:15-21:15 valt onder het 6% tarief en wordt dus vanaf januari 2019 met 9% belast.

Wat betekend dit? Als je dansconditie bij ons volgt en je hebt aangegeven dat je in 2 termijnen betaalt, dan staat op de factuur van het tweede termijn het bedrag inclusief 9% BTW. Heb je aangegeven in 10 termijnen te willen betalen, dan verandert vanaf januari het maandbedrag van €28,09 incl. naar €28,89.

Maak je gebruik van de GelrePas?

Heb je de eigen bijdrage al naar ons overgemaakt? Zo niet, zorg je ervoor dat het bedrag zo snel mogelijk op ons rekening nummer (NL33 INGB 0006 5234 52) staat? Als ik hem nog niet gekregen heb ontvang ik ook een kopie of scan van de pas voor 2018. En zodra je een nieuwe pas ontvangt ook die van 2019.

Agenda

18-12-2018 t/m 06-01-2019 Kerstvakantie
Let op! Er zijn uitzonderingen
Maandag 7 januari 2019 Start lessen in 2019!
04-03-2019 t/m 10-03-2019 Voorjaars/Carnavalsvakantie
22-04-2019 t/m 05-05-2019 Meivakantie
Donderdag 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
Za 1 & zo 2 juni 2019 Grote eindvoorstellingen

Geplaatst

in

door

Tags: