Nieuwsbrief Februari 2018

Nieuwsbrief Februari 2018

Een nieuw jaar is van start gegaan! Een nieuw jaar vol met dansplezier en een nieuwe dansprojecten voor onze leerlingen. Een nieuw jaar vol met uitdagingen voor mij als nieuwe eigenaar van deze mooie school.

Vragen over lessen/kleding/betalingen kunnen het beste via de mail kunnen worden verstuurd aan info@de-balletschool.nl

Groetjes,

Melissa

Belangrijke informatie automatische incasso’s

Vanaf januari heb ik, Melissa, het stokje overgenomen van Harriët als hoofd van de school. De laatste zaken worden op dit moment afgerond, waaronder de bankzaken en de automatische incasso’s.

Helaas loopt niet alles zoals ik zou willen en zal het eerste incasso van 2018 begin februari plaatsvinden. De daarop volgende incasso’s zullen weer gewoon aan het eind van de maand plaatsvinden zoals jullie van ons gewend bent van februari t/m juni.

Dansdag op ArtEZ

Selectie 1 en 3 doen dit jaar mee met de Dansdag van ArtEZ. We hebben de komende periode 4 stagiaires uit het tweede jaar uit de opleiding Docent Dans die met onze groepen een choreografie gaan maken. Deze choreografieën gaan ze laten zien op 7 april in de grote zaal van ArtEZ!
Meer informatie over de invulling van deze dag volgt snel!

Kijklessen

In april is er weer een week vol met kijklessen! Van vrijdag 20 april t/m donderdag 26 april nodigen wij weer ouders, zusjes, broertjes, oma’s en opa’s uit om een kijkje te komen nemen in onze lessen. De lesduur kan iets korter zijn dan normaal zodat het publiek rustig binnen kan komen of kan vertrekken.

Agenda

Voorjaarsvakantie 12-02-2018 t/m 18-02-2018
Paasweekend 30-03-2018 t/m 02-04-2018
ArtEZ Dansdag 7 april 2018
Kijklessen 20 april t/m 26 april
Koningsdag 27 april 2018
Meivakantie 28-04-2018 t/m 13-05-2018
Pinkstermaandag 21 mei 2018


Geplaatst

in

door

Tags: